Podivná logika/pravidla tohoto fora ?

Moderátor: Moderátoři

Podivná logika/pravidla tohoto fora ?

Příspěvekod Mordyjan » stř srp 16, 2006 23:09

Zdravím všechny "VIP",

narazil jsem na toto téma:
http://www.profisazkar.com/forum/viewtopic.php?t=6130

je sice starší, ale chtìl jsem Vám jen trochu napomoci k vìtší znalosti možností editace a zobrazení obrázku na Vašem foru.
Bohužel hlášku :

Promiòte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávnìním mohou odpovídat na pøíspìvky v tomto fóru.

absolutnì nechápu, opravdu mi není jasné, co by se komu stalo, kdyby mohl pøispìt v tak "nestrategickém" tématu kdokoli, ale asi je za tím nìjaká "tajemná strategie " stálých èlenù :D 8) .

Nìkteré vìci tu hold fungují asi zkostnatìle. Bohužel.....

Chtìl jsem jen dopsat, že je možnost využít printscreen i s klávesou ALT (jen dané okno,není nutné pak oøezávat) a taky je dùležité,aby obrázek mìl na šíøku max 700 pixelù, protože pak musíte zbyteènì posunovat vodorovným posuvníkem v oknì pøi ètení textu (pøedpokládám, že z 95% mají všichni rozlišení nastaveno min. na 1024 x 768 bodù).

Vhodný program je pro to napø. XN VIEW a je zadarmo.

Kritiku nemusíte psát :wink: , chtìl jsem jen napomoci, ne se s Vámi hádat.
Mordyjan
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob dub 08, 2006 17:05

Příspěvekod AMZ » pát srp 18, 2006 19:30

----------------------------------------------------------------

Ani já nechápu, proè v rubrice HELP - obecné rady mohou odpovídat jen uživatelé se zvláštním oprávnìním.

Pøed nìkolika mìsíci jsem na problém poukazoval, nic se nezmìnilo.

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Mordyjan » pát srp 18, 2006 20:06

AMZ píše:----------------------------------------------------------------

Ani já nechápu, proè v rubrice HELP - obecné rady mohou odpovídat jen uživatelé se zvláštním oprávnìním.

Pøed nìkolika mìsíci jsem na problém poukazoval, nic se nezmìnilo.

----------------------------------------------------------------


Chápu, že adminovat tak obsáhlé forum je fuška, ale tohle je otázka prvotního nastavení pøi založení tématu, takže mi jde z toho hlava taky kolem :doh: :D

Snad nám odpoví ti zkušenìjší........
Mordyjan
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob dub 08, 2006 17:05

Příspěvekod kali » pát srp 18, 2006 22:37

Je to opraveno, diky za upozorneni

Sekce HELP byla puvodne nastavena jen pro membery, ale posleze otevrena vsem. Pri tom premeneni prav doslo jen k uprave prav u cteni nikoliv odpovedi.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod superior75 » pát srp 18, 2006 22:48

Když už se tady diskutuje o logice tohoto fóra, docela by mì zajímalo, co vás pøimìlo k uvádìní nìkterých tipù do skryptu, kam obyèejní èlenové nesmìjí? Je mi celkem jedno, co se tam píše, ani nemám snahu se tam dostat, ale jen by mì zajímala ta myšlenka, která vás k tomuhle uspoøádání vedla...
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod -=Ondra=- » pát srp 18, 2006 22:52

superior75 píše:Když už se tady diskutuje o logice tohoto fóra, docela by mì zajímalo, co vás pøimìlo k uvádìní nìkterých tipù do skryptu, kam obyèejní èlenové nesmìjí? Je mi celkem jedno, co se tam píše, ani nemám snahu se tam dostat, ale jen by mì zajímala ta myšlenka, která vás k tomuhle uspoøádání vedla...


Pokud ja vim, tak ve skriptu neni zadny tip navic oproti foru. Jeho hlavni uloha je mapovani uspesnoti (yieldu) v lize, kterou dany member MODERUJE. Pokud se tam objevi nejaky tip, ktery neni na foru, tak tam byva s predstihem o den a nasledne je uzivatel da na forum pro vsechny.
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod superior75 » pát srp 18, 2006 22:57

No právì, to ještì k tomu. Pak ale nechápu zakázaný vstup pro usual members. Na mapování yieldu jsem vidìl na jiných fórech zavedené soutìže, které navíc byly finanènì odmìòovány. Já nevím, je to konec koncù vìc provozovatelù, ale trošku mi ten smysl uniká. Jestli mapovat yield, tak proè to prostì neudìlat formou stavky.com kde jsou ještì lidi za úspìšný yield odmìòovaný? No, jen nápad...
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod Mordyjan » pát srp 18, 2006 23:01

kali píše:Je to opraveno, diky za upozorneni

Sekce HELP byla puvodne nastavena jen pro membery, ale posleze otevrena vsem. Pri tom premeneni prav doslo jen k uprave prav u cteni nikoliv odpovedi.


jak øíkám je to fuška vše uhlídat hlavnì pøi tìch zmìnách :wink:
Mordyjan
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob dub 08, 2006 17:05

Příspěvekod Rafael » sob srp 19, 2006 8:38

superior75 píše:No právì, to ještì k tomu. Pak ale nechápu zakázaný vstup pro usual members. Na mapování yieldu jsem vidìl na jiných fórech zavedené soutìže, které navíc byly finanènì odmìòovány. Já nevím, je to konec koncù vìc provozovatelù, ale trošku mi ten smysl uniká. Jestli mapovat yield, tak proè to prostì neudìlat formou stavky.com kde jsou ještì lidi za úspìšný yield odmìòovaný? No, jen nápad...


Zdravím superior, todle zas nechápu já...pøece když máš dobrej yield znamená to jedno, vyhráváš a nìjaké odmìny od bwinu ti mùžou být ukradený...jak píše Ondra, skript slouží k tomu aby byl pøehled jak na tom kdo je a tuto funkci plní...
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod superior75 » sob srp 19, 2006 9:00

No, øekl bych, že èím víc lze sázkovku oškubat, tím líp (vèetnì tìch odmìn) :wink: Ale OK, funkci skriptu jste mi vysvìtlili (teï ještì koukám, že mi tam vèera skoèilo y - fuj :oops: ), za což vám dìkuji.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron